De nieuwe Tabitha is klaar. Op de Bondsdag, 4 april 2017, is het blad gepresenteerd.
Tabitha is vernieuwd!
Toch is het nog steeds uw vertrouwde blad. Ook in de nieuwe Tabitha staat de rubriek ‘Wij vragen uw meeleven’. U leest er het nieuws van het lectuur-, handwerk- en geluidsdragersfonds in en ook wordt de agenda weergegeven. Voor artikelen over onderwerpen die op de vereniging gelezen en besproken kunnen worden, hebben we nu meer ruimte. Een nieuwe rubriek is ‘Verenigingen van A tot Z. Aagtekerke en Aalburg zijn al aan de beurt geweest.
Regelmatig zal er een korte inleiding over een gedeelte uit de Bijbel met daarbij gespreksvragen in Tabitha staan. Zo proberen we een blad te maken, waar u op uw verenigingsavond wat aan heeft!
Tabitha telt 16 pagina’s en zal vijf keer per jaar verschijnen. Het derde nummer komt in september uit.
Van harte hopen we dat de nieuwe Tabitha als blad van de Vrouwenbond voor alle verenigingsleden een gewaardeerde plaats mag krijgen!
Voor meer informatie: Lees meer